Межигір'я - "Музей української корупції"

 

Межигір'я - екскурсійний тур

"Музей української корупції"

 Виїзд: 6 травня 2018

 

2:30 - збір/ виїзд з м.Хмельницького

8:00 - приїзд в Межигір'я

Прогулянка по території колишнього президента України

«Межигір'я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 по 2014 роки. З 1935 до 2007 року Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність.

Резиденція президента Янукович Межигір'я, яка стала доступною для відвідувачів, вражає своїми масштабами та розкішшю. У резиденції містяться величезний корабель, і гараж з багатьма раритетними автомобілями та мотоциклами, і кілограмова золота монета з зображенням Януковича, і золотий батон, зоопарк та багато іншого.

 

Межигір'я - вже охрестили "музеєм української корупції".

Також на території резиденції є зоопарк з різними тваринами (такими як кенгуру, австралійський ему, американський нанду, павичі, фазани, австралійські гусаки, земляний заєць).

На території розбито штучне озеро, яке живиться водою з десяти артезіанських свердловин. На одному з виїздів з резиденції влаштовано гараж на 70 одиниць техніки.

15:00 - збір та виїзд на Майдан Незалежності (вільний час).

19:30 - виїзд в м.Хмельницький

00:30 - приїзд в м.Хмельницький (час вказано орієнтовно).

 

Вартість: 590 грн.

У вартість входить: проїзд в обидва кінці, супровід групи, страхування.

Додатково сплачується:

- вхід на територію резиденції до 9:00 -40 грн/ дорослий, / діти до 10 років - безкоштовно

- вхід на територію резиденції після 9:00 - 100 грн (будні) / 120 грн (вихідні) - дорослий , 50 грн – дитячий ( до 10 р)

- екскурсія - 100 грн / дорослий,

- вхід в собачнік - 20 грн

- вхід музей ретро-авто - 20 грн

- вхід в Хонку - 200 грн

- зоопарк - безкоштовно

 

 


 Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

 У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.