Фабрика ялинкових прикрас + Океанаріум

 

Фабрика ялинкових прикрас + Океанаріум (м.Київ)

10.12.17

Передноворічна мандрівка до фабрики ялинкових прикрас,  де ми побачимо всі етапи виготовлення цих яскравих кульок. А також, потрапимо у морське царство –океанаріум «Морська казка».

04:00 – виїзд з м.Хмельницького.

10:00 – Екскурсія на фабриці.

Клавдіївська фабрика заснована у 1948 році і продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть.

Новорічні іграшки - не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших сімейних свят - Нового Року і Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.

Під час оглядової екскурсії Ви дізнаєтеся про створення ялинкових іграшок, їх історію та походження. Кожна ялинкова іграшка, виконана вручну - це авторська художня робота.

Разом з екскурсоводом Ви пройдетесь залами Клавдієвської фабрики де проходить процес виробництва, а персонал, який стоїть біля витоків фабрики, розповість відвідувачам багато цікавого. А ще зможете власноруч розмалювати кульку для своїх рідних чи друзів.Серед експонатів музею є іграшки, виконані в єдиному екземплярі. Створений особливий «реєстр», в якому записується автор кожної іграшки, його покупець і історія.

Екскурсія по Клавдієвській фабриці, проходитиме в кілька етапів:

$1·         Склодувний цех - саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм і розмірів.

$1·         Цех посріблення - досвідчений майстер покаже Вам, як за допомогою спеціального розчину, прозорі ялинкові іграшки отримують дзеркальний колір.

$1·         Художній цех - тут Ви побачите, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки і мотиви. Талановиті художниці з радістю покажуть Вам секрети і особливості своєї техніки розпису.

$1·         Музей ялинкових іграшок - перший на Україні музей ялинкових іграшок з усього світу! Тільки тут представлені кращі досягнення найбільших фабрик світу! Музей складається з трьох залів: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі і унікальний "Ермітаж".

$1·         Чарівна кімната з сюрпризом, яку особливо люблять дітки. Вона подарує Новорічний настрій і незабутні спогади!

$1·         Пошта Діда Мороза - затишна хатинка з видом на чудовий гірський пейзаж. Тут можна придбати сувенірну листівку з печатками Пошти Діда Мороза, а також сфотографуватися на пам'ять.

$1·         Супермаркет ялинкових іграшок - це завершальна станція екскурсії по Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас. Тут Ви зможете придбати ялинкові іграшки фабрики. Кращі ціни, якість і асортимент порадують кожного покупця! А ще у Вас буде можливість підписати іграшку приємними привітаннями з Новим Роком.

13:00 – екскурсія в Океанаріумі.

Ви завітаємо до київського океанаріуму "Морська казка". Головної родзинкою експозиції морських акваріумів безумовно став  підводний тунель (розташований на глибині 2-х метрів під водою), всередині якого кожен бажаючий може спостерігати за життям мешканців морських глибин та відчути емоції, раніше доступні виключно дайверам.

 Різноманіття видів не обмежується тільки рибами: у живому музеї підводних глибин широко  представлені й безхребетні – креветки, медузи, морські зірки та морські їжаки; й яскраві «живі каміння» - цілі «гуртожитки» симбіотичних гідробіонтів  на основі кораливих підводних комплексів.

Також, насолодитись видовищем годуванняі морських тварин, а серед мешканців океанаріуму є не тільки мудра черепаха  та різнокольорові рибки-клоуни, але й небезпечні рифові акули, а також найотрутніші риби океану – риба-камінь та риба-собака!

Ви будете вражені підводним світом та зачаровані його атмосферою.

 00:00 – вільний час у м. Київ (прогулянка містом, McDonald’s, Хрещатик, Києво-Печерська Лавра та інше).

00:00 – збір та повернення у  м.Хмельницький

 

Вартість: 550 грн + 15 грн (екскурсійне обслуговування)

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

$1-          вхідний квиток на фабрику ялинкових іграшок-  50 грн (дорослий)/30 грн (дитячий).

70 грн - майстер клас по-бажанню (розмальовуємо новорічну іграшку). Іграшка залишається вам (упаковка входить в ціну);

$1-          вхідний квиток в Океанаріум -  140 (дорослий)/ 90 грн (діти)/60 грн (учасники АТО, при надані посвічення);

$1-          обід;

$1-          особисті витрати.