На Травневі Свята 2018, команда "Партнер Тур" підготувула пропозиції з відпочинком на різний смак, а саме: Екскурсії по Карпатам, Закарпатті / Активний відпочинок (Рафтинг, Велотури, Джип-тур, походи в гори, Кінні прогулянки), Релакс тури на Закарпатті (Термальні басейни, Чани) / Екскурсії по містам (Львів, Умань, Чернівці та інше). 

 


- Карпати та Закарпаття  - 

 

28-29 квітня
 
 
28 квітня - 1 травня
 
 
28 квітня - 1 травня
 
 
 
29 квітня - 1 травня
 
 
 
 

- Одноденні екскурсійні тури -
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9 травня

 

9 травня

 

3 червня

 

 

 

 

 
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.
Під страхуванням розуміється - "Страхування від нещасних випадків на транспорті".

 

 туры в карпаты, туры в закарпатье из хмельницкого, туры на карпаты из хмельницкого, косыно термальные басейны хмельницкий, туры в умань из хмельницкого, туры в винницу з хмельницкий